Statební fotograf Olomouc, Prostějov, Šternberk, Mohelnice, Přerov, Šumperk

Jmenuji se Jan Friesner  a jsem svatební fotograf ve městech Prostějov, Přerov, Mohelnice, Šumperk, Olomouc, Šternberk, dětský fotograf a atelierový fotograf. Fotografování se věnuji již několik let. Z počátku koníček se stal mou druhou profesí.

Působím především v Olomouckém kraji (města Prostějov, Přerov, Olomouc, Mohelnice, Šumperk, Šternberk u Olomouce a jejich okolí), na Moravě, ale není problém dojet i na vzdálenější místa. K dosažení co nejlepších výsledků a špičkové kvality používám profesionální techniku od firmy Canon.

V první řadě  provádím focení svateb, těhotenské foto, fotografování dětí, focení v atelieru (exteriér i interiér).

Můj fotoatelier se nachází v centru obce Velký Týnec (u Olomouce). Specializuji se především na zachycení momentek ze života rodin a dětí, dále také i na portrétní fotografii. Do mého portfolia bych dále zařadil produktové foto a fotodokumentaci rozlišných společenských akcí, plesů, rautů, koncertů atd. či nafocení kalendářů.

Ve volných chvílích se také rád toulám přírodou a objevuji skryté krásy krajinné fotografie, která se nejedenou stala námětem pro mé výstavy ve městech Prostějov, Přerov, Mohelnice, Šumperk, Olomouc, Šternberk, Velký Týnec u Olomouce.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide